مسابقه عکاسی Her Way یا " راه او " تا 23 فوریه سال 2020میزبان آثار هنرمندان از سرتاسر جهان خواهد بود. . به نظر میرسد که شکل جوامع و نگاه دنیا به بسیاری مسایل تغییر کرده,  این جشنواره به دنبال نگاه شما به جایگاه زنان در جوامع امروزی هست.

امروزه زن بودن، چه حس و حالی دارد؟

در واقع شما باید پاسخ این سوال را در عکس هایی که می گیرید، نشان دهید. زنان در شرایط تغییریافته جامعه امروز، مشغول چه کارهایی هستند و چگونه زندگی خود را به سر می برند؟ آن ها انتخاب هایی در زندگی خود کرده اند که این انتخاب شایسته احترام و ثبت است.

جوایز

  • ده ها جایزه مسترکلاس آموزشی آنلاین Annie Leibovitz
  • جوایز از طرف اسپانسر این جشنواره شرکت بیودرما.

شرکت در این رقابت بین المللی برای همگان آزاد و رایگان می باشد .

برای دیدن عکسهای بیشتر و سایت مسابقه عکسHer Way  :  https://herway.bioderma.com/en/

داور مسابقه 

خانم کاپوچین بیلی عکاس فرانسوی ساکن  نیویورک. او سالها پیش به هرماه یک تیم بین المللی آژانس عکس ویراس ایمیجز را راه اندازی کردند. فعالیت های او در فرانسه در مجله هایی چون L’Equipe Mag, VSD, Paris Match, L’Obs, Le Parisien Magazine و ... منتشر می شود. نیز وی در مجله های دیگری با تمرکز روی زنان، همچون Grazie, BE, ELLE فعالیت می کند.

سایت Wipplay برگزار کننده این مسابقه است

استارتاپ Wipplay.com یک گالری عکس آنلاین است که به عکاسان در سرتاسر جهان اجازه می دهد آثار خود را به نمایش گذارند و در مسابقه های دوره ای عکاسی شرکت کنند.

با توجه به مشابهت ساختاری گالری آنلاین , تیم Wipplay درخواست معرفی مسابقه دوره و پلتفرم خود را در فضای عکاسان ایران داشتند.