کارولین دریک بر روی پروژه های طولانی مدت مبتنی بر عکس کار می کند که به دنبال بازخوانی از روایت های تاریخی غالب و ایجاد تفسیرهای جایگزین و تخیل آمیز از واقعیت است. کار او جامعه و تعاملات درون آن ، و همچنین موانع و ارتباطات "بین مردم ، بین مکانها و بین روشهای درک" را بررسی می کند.
دریک در کالیفرنیا متولد شد و در اوایل دهه 1990 در دانشگاه براون در رشته رسانه/ فرهنگ و تاریخ تحصیل کرد. پس از فارغ التحصیلی از براون ، در سال 1994 ، دریک به نیویورک نقل مکان کرد و سالها به عنوان طراح مفهومی تعاملی کار کرد و قبل از عزیمت به دنیای فیزیکی از طریق عکاسی مشغول به کار شد. دریک نزدیک به یک دهه در استانبول زندگی کرد ، جایی که پروژه های شخصی خود را توسعه داد و در مأموریتهایی در ترکیه ، اوکراین ، آسیای مرکزی و چین کار کرد. او به کار در جوامعی که هویت آنها در برابر سلطه مقاومت می کند ، که در آن انگیزه ای برای تعریف خود وجود دارد ، علاقه مند شد.
دریک در سال 2014 به ایالات متحده بازگشت و اکنون در والیخو ، کالیفرنیا مستقر است ، از آنجا در حال حاضر کارهایی را انجام می دهد که درک جنسیت ، اجتماع و ایمنی را در دو اجتماع آمریکایی به طرز بازیگوشانه ا ی تغییر می دهد. کارولین در سال 2015 نامزد Magnum شد و در سال 2017 به همکار Magnum Photos تبدیل شد.

گردآوری و ترجمه مجموعه کتابهای دیجیتال "بررسی زندگی و آثار عکاسان مگنوم" توسط کاربر گرامی سایت وانپیکس 1pix.ir  جناب آقای "محمود امیری" انجام شده.